ВІТАЄМО ВАС НА САЙТІ НАШОГО ОСВІТНЬОГО ЗАКЛАДУ!

/Files/images/Герб школы новый (от 2012 года).jpg

Шановні батьки та учні!


Для мінімізації ризику інфікування батьки, сторонні особи у приміщення школи не допускаються

Візитка

Краматорського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6- дошкільний навчальний заклад Краматорської міської ради»

Школа – це мрії, надії, сподівання… Батьків найбільше цікавить, де навчатимуться їх діти та яким буде їх перший крок у здобутті знань.

У нашій школі створено всі умови для навчання, виховання та всебічного розвитку особистості дитини. Компетентний педагогічний колектив успішно працює в умовах реформування освіти, сповнений амбітних планів і готовий до змін. Щоденно вчителі зустрічають дітей з теплом, любов’ю, відкритим серцем і доброю душею.

/Files/images/01.JPG

Школа пишається своїми традиціями, адже саме вони дають змогу підтримувати зв’язок між минулим і майбутнім, пам’ятати, хто ми й який слід маємо залишити після себе.

У навчальному закладі функціонує шкільне самоврядування «Козацька республіка» - справжній мозковий центр, де народжуються нові ідеї, де учні отримують перші й такі необхідні навички управління, готуються до дорослого життя, вчаться бути справжніми патріотами й громадянами своєї країни.

У школі працюють гуртки «Хорові співи», «Акторська майстерність», «Влучний стрілок», «Сокіл»(«Джура»), «Волейбол», «Теніс», «Баскетбол», «Рукопашний бій», «Вільна боротьба», а також окружні консультаційні пункти по роботі з обдарованими дітьми: «Міжшкільний факультатив із правознавства», «Школа Лідерів», «Основи комп’ютерної графіки», «Основи інформаційних технологій», «Маленька швачка», «Художня обробка деревини».

Ми пишаємося своїми учнями, які є переможцями та призерами міських обласних Всеукраїнських конкурсів та предметних олімпіад. Серед наших дітей є талановиті співаки, художники, танцюристи, музиканти. Неодноразово збірні команди школи перемагали в окружних і міських змаганнях з волейболу, футболу, «Веселих стартах», військово-патріотичній грі «Сокіл (Джура)».

Ми намагаємося зробити наш навчальний заклад школою радості, творчості, успіху, де можна творити, розвивати свої таланти й здібності.

Впевнені, що учні впишуть свої неповторні сторінки в історію шостої школи, наповнять її життя новим змістом, відкриттями, перемогами.

Ми готові до співпраці й запрошуємо всіх до нашої шкільної родини!


/Files/images/logo.png

Телефон школы 41-24-88


Працівник СКМСД Краматорського МВ, закріплений за ЗОШ № 6

оперуповноважений Фролков Д.С.

Телефон для звернень 3 57 58

Шкільний інспектор ювенальної превенції:

Гонтаренко Олександр Юрійович

моб.тел. 0992817285

Повідомляємо про роботу спеціалізованих національних «гарячих ліній», що надають інформаційні, психологічні та правові телефонні консультації особами, які постраждали від ґендерно зумовленого й домашнього насильства:

- Урядова «Гаряча лінія» для осіб, які постраждали від домашнього насильства 15-47 (цілодобово, анонімно, безкоштовно).

- Національна «Гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми і гендерної дискримінації ГО "Ла Страда-Україна" (цілодобово, анонімно, безкоштовно) 0-800-500-335 зі стаціонарного або 116 123 з мобільного.

- Національна дитяча «Гаряча лінія» з питань запобігання насильства в сім’ї та захисту прав дітей ГО "Ла Страда-Україна" 0-800-500-225 зі стаціонарного або 772 з мобільного (пн-пт з 12.00 до 20.00, сб з 12.00 до 16.00).

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Дата останньої зміни 29 Листопада 2021

Фотогалерея