У 2019 – 2020 н.р. у Краматорському НВК (ЗОШ № 6 – ДНЗ)

атестуються наступні вчителі:

Ковальова Наталія Володимирівна,

учитель фізичної культури відповідність раніше присвоєним кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та званню «учитель-методист» Ковальова Наталія Володимирівна виявляє високий рівень професіоналізму, ініціативи, творчості. Використовує у роботі власні оригінальні методики викладання. Приймала активну участь у підготовці збірної команди Донецької області до участі першого Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів «Cool Games» у 2018 року. Учні, яких навчає Наталія Володимірівна, беруть активну участь в шкільних та міських спортивних заходах, де одержують перемоги. Наталія Володимирівна була членом журі Обласного етапу Всеукраїнського конкурсу на «Кращий інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу».

У 2017 році була членом журі міського туру Всеукраїнського професійного конкурса «Учитель року -2017» У грудні 2018 року була суддєю першого Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів «Cool Games» від Донецької області. Була суддєю міського спортивного заходу Challenge Fest серед учнів 5-7 класів».

Ковальова Н.В. є керівником ШМО. Входить до складу методичної ради МО міста, працює в обласній творчій групі Лабораторія творчого вчителя «Дослідження психофізичного розвитку школяра за допомогою занять фізичною культурою та спортом». У 2017-2018 роках входила до складу міської ТГ «Козацька педагогіка на уроках фізичної культури та в позакласній виховній роботі». У грудні 2017 року Ковальова Н.В. провела майстер-клас для директорів шкіл міста: «Сучасний урок: вимоги, проблеми, шляхи вдосконалення».

Ковальова Н.В. брала участь у обласних семінарах:

-31 листопада, 30 березня 2017 року- обласний семінар-практикум «Застосування та ефективне впровадження сучасних фізкультурно-спортивних технологій у процесі фізичного виховання»;

-15 березня 2018 р.- обласний семінар-практикум: «Шляхи вдосконалення та підвищення ефективності сучасного уроку фізичної культури»;

-24 жовтня 2018 року- обласний семінар-практикум «Інноваційні технології фізкультурно-оздоровчій роботі зі школярами»;

-3квітня 2019 року- обласний семінар-практикум «Удосконалення педагогічної майстерності шляхом упровадження передового педагогічного досвіду лауреатів всеукраїнських фахових конкурсів».

Має власні методичні публікації в журналі «Фізкультура в школі» та в журналі «Здоров’я та фізична культура».

За високу результативність своєї роботи Наталія Володимирівна нагороджена грамотами управління освіти, Краматорського НВК (ЗОШ №6-ДНЗ), Подякою Донецької обласної адміністрації департаменту освіти і науки, Подякою Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Перевертайло Ольга Павлівна,

учитель англійської мови, відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» Перевертайло Ольга Павлівна виявляє високий рівень професіоналізму, володіє ефективними формами і методами організації освітнього процесу. Використовує активні прийоми навчання, власні педагогічні дослідження. Формує іншомовну комунікативну компетентність, сприяє соціалізації особистості школярів, здійснює індивідуальний та диференційований підхід. Ольга Павлівна проявляє власну ініціативу, творчий підхід, може знайти найкраще рішення педагогічних проблем. В роботі використовує передовий педагогічний досвід та власні наробки. Вчителем розроблено власний додатковий навчальний матеріал, контрольні тести з читання, письма та аудіювання.

Досягає вагомих та стабільних результатів в освітньому прцесі. Її учні показують ґрунтовний рівень знань в інтернет-олімпіаді «На урок», конкурсах «Гринвіч», «Пазл». Ольга Павлівна брала участь у роботі експертно-методичної комісії ММО вчителів англійської мови з перевірки стану викладання іноземних мов в школах міста. Є наставником молодих вчителів Надає практичну допомогу вчителям-колегам в підготовці та проведенні уроків.

Клець Ольга Олексіївна,

учитель російської мови та літератур; української мови та літератури, зарубіжної літератури, присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та звання «старший учитель» Клець Ольга Олексіївна виявляє високий рівень знань теоретичних основ предмету. Вчитель застосовує досягнення методичної науки, досвід кращих словесників, використовує власні педагогічні дослідження. Формує та сприяє розвитку креативної та когнітивної особистості дитини. Учні Ольги Олексіївни посідають призові місця в міських олімпіадах з української мови ім. П. Яцика та є призерами міських конкурсі, обласних конкурсів «Заговори, щоб я тебе побачив», «Майстер слова», «Палітра творчості». Ольга Олексіївна є переможцем ХІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Учитель року з предметів морально-духовного спрямування», переможцем на міському етапі інтернет-конкурсу літературно-мистецької та педагогічної медіатворчості із зарубіжної літератури, російської мови та інтегрованого курсу «Література» «Створи шедевр» (номінація «Методичні новації»). Клець О.О. є керівником міської ТГ вчителів російської мови та літератури. Постійно проводить майстер-класи на методичних заходах різних рівнів: всеукраїнська літня школа-практикум «Університети вчительської майстерності», обласний семінар учителів російської мови та літератури, міські методичні об'єднання вчителів російської мови та літератури, міський семінар директорів, обласна АТМ «Візуалізація навчальної інформації як засіб підвищення якості викладання мови та літератури», V обласна науково-практична конференція «Досягнення та виклики національно-патріотичного виховання в регіоні», обласна онлайн-конференція «Стан, проблеми і перспективи духовно-морального виховання», ІІІ серпневий Конгрес освітян Донеччини – 2017.

Учитель є членом журі конкурсів міського та обласного рівнів. Провела авторський вебінар обласного рівня «Відкрита академія сучасного уроку російської мови і літератури…». Свій досвід Клець О.О. розповсюджує й через друковані праці у всеукраїнських фахових виданнях, виданнях обласного та міжнародного рівнів. Має відгук про співпрацю від ОблІППО.

Гайдукова Ірина Віталіївна,

учитель математики, Відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст першої категорії». Присвоєння звання «старший учитель» Ірина Віталіївна виявляє високий рівень професіоналізму, ініціативи, творчості. Орієнтує учнів на досягнення ними обов'язкового рівня математичної підготовки, забезпечує високу результативність роботи. Її учні показують ґрунтовний рівень знань під час математичних конкурсів «Кенгуру», входять до десятки кращих на міських олімпіадах, підтверджують свій рівень знань за результатами ДПА. З 2010 р. є координатором Міжародного математичного конкурсу КЕНГУРУ для шкіл 4-го округу. З 2012 року є керівником групи міського методичного об’єднання вчителів математики. У 2016-2018 рр. була керівником СП «Завдання з параметрами для 7-9 класів». У 2018-2019.р.

– керівник СП «Математична грамотність». У 2019-2020р. – керівник СП «Інтегроване навчання». Група вчителів під керівництвом Ірини Віталіївни розробила та надрукувала посібник для вчителів «Завдання з параметрами для 7-9 класів». Розробили тексти контрольних робіт з алгебри для 8-го класу у форматі ЗНО. У 2017 році супроводжувала учнів Донецької області на Всеукраїнську олімпіаду з математики. Нагороджена грамотою управління освіти Краматорської міської ради (2015р,2019р.), подякою завідуючого ММК та методиста УО (2016р.), подякою іститута модернізації змісту освіти, голови оргкомітету Міжнародного математичного конкурсу «КЕНГУРУ» в Україні (2018р.), має сертифікат Донецького облІППО про участь у Конгресі освітян Донеччини «Регіональна освіта: інновації-моніторинг-якість» (2015р.) Вчитель постійно працює над самовдосконаленням. Є наставником молодих вчителів, надає суттєву практичну допомогу колегам.

Користується авторитетом і повагою серед учителів, учнів та батьків.

Баляса Майя Петрівна,

учитель початкових класів, Відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст першої категорії». Присвоєння звання «старший учитель» Баляса Майя Петрівна - відповідальний, ініціативний та творчий вчитель. Доцільно та раціонально застосовує різні засоби навчання, на грунтовному рівні оволоділа методикою роботи з інтерактивною дошкою. Використовує сучасні інформаційні технології навчання, можливості Інтернету. Її учні показують гарні результати з навчальних предметів. Також слід відмітити якість та стабільність навчання учнів у середній та старшій ланках. Майя Петрівна є керівником шкільного методичного об’єднання. Була учасником обласної творчої лабораторії «Сучасні тренди в освіті», приймала участь у зональній педагогічній майстерні «Науково-методичний супровід розвитку особистості в освітньому просторі: якісна освіта та її психологічна підтримка», приймала участь в організації та проведенні міського семінару «Перехід від системи знань до освіти, заснованої на компетентностях» , була залучена до проведення та перевірки учнівських робіт міського конкурсу «Юний ерудит». Приймає участь у роботі міської творчої групи вчителів початкових класів «Професійна компетентність педагога у контексті Нової української школи», в рамках якої провела Майстер-клас для вчителів міста у лютому 2020 року. Бере участь в організації міського постійно діючого семінару «Компетентнісний підхід. Сутнісні ознаки компетентності», є наставником молодих спеціалістів, тим самим розповсюджуючи свій педагогічний досвід

Матюха Віктор Миколайович,

учитель історії, правознавства, предмету «Захист Вітчизни», Присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії». (Позачергово) Віктор Миколайович виявляє грунтовний рівень професіоналізму. Вчитель забезпечує добру якість і результативність своєї праці. В позаурочний час учитель залучає учнів до розвитку їх творчих здібностей. Як наслідок тому – призові місця учнів у конкурсі МАН з правознавства: у 2018 році Аракелова А. - І місце (районний рівень) та ІІ місце (обласний рівень); у 2019 році Аракелова А. – ІІІ місце (районний рівень); у 2020 році Зубашев Д. – І місце, Подгорна Д. – ІІ місце, Каліберда В. – ІІІ місце (районний рівень). У 2017 році команда учнів м.Краматорська під керівництвом Віктора Миколайовича зайняла ІІІ місце у Всеукраїнському турнірі юних правознавців. У 2019 році учитель виступив тренером окружної команди юних правознавців, де учні посіли І місце у міському рівні змагань. Шкільна команда військово-патріотичної гри «Джура» займає другий рік І місце у міських змаганнях, у 2019 році представляла Краматорськ в обласному турнірі та посіла 5 місце. З 2018 році приймає участь у тренінгу для вчителів в рамках проекту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність». Приймає участь у перевірці робіт учасників ІІ туру Всеукраїнської олімпіади з правознавства та історії. Вивчає і застосовує в практичній діяльності передовий педагогічний досвід. Активний, емоційний, доброзичливий, прислухається до порад, вміє аргументувати свою позицію. Користується повагою серед колег, батьків та учнів.

Лук’янова Наталія Геннадіївна,

учитель англійської мови, Присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії» Лук'янова Наталія Геннадіївна показує достатній рівень науково-теоретичної та методичної підготовки. На уроках використовує сучасні засоби активізації пізнавальної діяльності, впроваджує інноваційні методи навчання, спонукає учнів до пошукової діяльності.

Впроваджує інформаційні технології на уроці. Учитель постійно працює над формуванням іншомовної компетенції учнів. Вдало організовує колективну та індивідуальну діяльність школярів. Для того щоб розкрити потенційні можливості кожного учня, залучає до проектної діяльності. Лук'янова Н.Г. постійно вдосконалює свій професійний рівень. Її учні беруть активну участь у Всеукраїнській Інтернет олімпіаді з англійської мови, Всеукраїнському конкурсі «Грінвіч», «Олімпус». Наталія Геннадіївна виступила на засіданнях ММО за темою «Використання сучасних методів та прийомів в умовах НУШ на уроках англійської мови», ШМО - «Підприємливість та фінансова грамотність на уроках англійської мови», педагогічної ради з доповіддю «Проектна робота на уроках англійської мови».

Мартем’янова Ольга Олександрівна,

Учитель англійської мови. Вихователь ГПД 1)Присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії». ( Англійська мова); 2)Присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії». ( ГПД)

1)Як учитель англійської мови показує достатній рівень професіоналізму, володіє сучасними освітніми технологіями, працює на рівні вимог навчальних програм. Уроки вчителя добре продумані. Використовує диференційований та індивідуальний підхід до учнів, застосовує інноваційні технології. Під час проведення уроків доцільно і комплексно застосовує різні засоби навчання, добре володіє сучасними комп’ютерними технологіями. Учитель вчить самостійно працювати з додатковою літературою, добирати потрібний матеріал та систематизувати його. Її учні беруть активну участь у Всеукраїнській Інтернет олімпіаді з англійської мови, Всеукраїнському конкурсі «Грінвіч», «Олімпус». Ольга Олександрівна виступала на засіданнях ММО вчителів початкових класів з темою «Використання інноваційних технологій на уроках англійської мови», ШМО - «Інтегровані змістові лінії та орієнтовані способи їх реалізації» та педагогічної ради «Проектна робота на уроках англійської мови».

2) За час роботи вихователем ГПД показала достатній рівень професіоналізму. Працює в тісному контакті з вчителями 1-х класів Нової української школи, проводить виховну роботу в другій половині дня в рамках відповідних тематичних тижнів. Облаштувала в ГПД тематичні куточки, створила каталоги рухливих та розвивальних ігор, атрибутику для циклів сюжетно-рольових та настільно-друкованих ігор. Розробила систему вправ для розвитку мовленнєвих здібностей та уваги школярів. Дібрала медіатеку казок, розробки сюжетно – рольових ігор, дидактичного матеріалу для 1 класу. Розробила рекомендаціЇ за темою «Комплекси корегуючих вправ, імітаційних вправ для учнів початкових класів». Постійно підтримує зв’язок з класоводами, батьками учнів.

Злобова Анна Павлівна,

практичний психолог, Присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії» Анна Павлівна- грамотний, творчо працюючий практичний психолог, вона добре володіє методикою роботи з дітьми, вміє ефективно застосовувати свої професійні знання в практичній діяльності. Виявляє причини, що утруднюють становлення особистості дитини. Приділяє увагу індивідуальній роботі з учнями, проводить активну просвітницьку роботу, залучає учнів до групових корекційно – розвивальних занять. Сприяє формуванню психологічної культури учнів, учителів, батьків. Консультує працівників школи з питань практичного використання психології в організації навчально-виховного процесу. У міжатестаційний період організувала роботу психологічної служби в школі. Практичним психологом школи зібрано багато додаткових матеріалів: бланків анкет, тестів, роздаткового та наглядного матеріалу для проведення тренінгових занять, зустрічей, консультацій. Кабінет практичного психолога школи щорічно поповнюється інформаційними буклетами, пам’ятками рекомендаційного характеру, листівками для учнів, їх батьків та вчителів. Працює над проблемою «Арт-терапія в роботі практичного психолога: використання арт-технологій в освіті». Результативно використовує досвід світових психологів та педагогів сучасності і вибирає такі форми роботи, які відповідають розвитку дітей, втілює в роботу методи сучасної концепції «Нової української школи», що орієнтована на підвищення якості та забезпечення доступності послуг у сфері практичної психології.

Горбаньов Роман Вікторович,

учитель англійської мови, Відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст першої категорії». Горбаньов Роман Вікторович показує достатній рівень професіоналізму, володіє сучасними освітніми технологіями, працює на рівні вимог навчальних програм. За час роботи показав себе ерудованим, творчо працюючим учителем. Добре володіє інноваційними освітніми технологіями. Вчитель постійно працює над формуванням іншомовної компетенції учнів, розвитком їх логічного мислення. На уроках англійської активно впроваджую метод проектної технології із залученням учнів до вирішення проблемних питань. Горбаньов Р.В. брав участь у міському музично-театральному фестивалі «Віртуальна екскурсія «Вікна в англомовний світ» (IV місце – Візіров С., Аракелова А., учні 11 кл.). Учитель бере участь у проведенні олімпіад шкільного, міського та обласного рівнів, у перевірці творчих робіт із ЗНО. Є членом міської моніторингової групи вивчення якості підготовки учнів до ДПА та ЗНО з англійської мови. Щороку його учні беруть участь у олімпіаді з англійської мови, предметних Всеукраїнських конкурсах «Грінвіч» та «Пазл».

Ільченко Наталія Валеріївна,

учитель початкових класів, Відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст першої категорії». Ільченко Наталія Валеріївна - досвідченим вчителем, який впроваджує передовий педагогічний досвід, створює сприятливе освітнє середовище. Творчо використовує ефективні форми та методи організації освітнього процесу в НУШ, що дозволяє учням активно співпрацювати та взаємодіяти на уроці. Уроки спрямовані на розвиток життєвих компетентностей учнів, уміння аналізувати, порівнювати, узагальнювати факти і явища навколишньої дійсності і робити посильні висновки. Сприяє соціалізації особистості школярів. Творчий підхід до роботи забезпечує високу якість навчання учнів. Наталія Валеріївна постійно вдосконалює свій професійний рівень. З готовністю передає свої знання та досвід молодим коллегам.Учитель уміло організовує позакласну роботу, спрямовану на формування національної самосвідомості, виховання любові до рідного краю, свого народу, шанобливе ставлення до його культури, ціннісне ставлення до праці.

Суржа Любов Дмитрівна

учитель початкових класів, Відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст першої категорії». Суржа Любов Дмитрівна показує ґрунтовний рівень професіоналізму. За час роботи показала себе досвідченим вчителем, добре володіє освітніми методиками й технологіями. Уроки вчителя добре продумані, відзначаються чіткістю структури. Учитель застосовує диференційований підхід до учнів, широко впроваджує різноманітні форми самостійної та індивідуальної роботи. Формує в учнів життєві компетентності, розвиває логічне мислення, вміння аналізувати, зіставляти, самостійно робити висновки. Сумлінне ставлення до роботи забезпечує високу якість навчання школярів. Учні показують ґрунтовний рівень знань в конкурсах, інтернет-олімпіаді «На урок». Діти стабільно продовжують навчатися в школі ІІ-ІІІ ступенів.

Макарова Тетяна Володимирівна

Вихователь ГПД, Відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст другої категорії». Макарова Тетяна Володимирівна – достатньо досвідчений вихователь. За час роботи показала достатній рівень професіоналізму. Важливе місце в режимі продовженого дня приділяє навчальній діяльності. Головною метою ГПД вважає створення умов для повноцінного розвитку особистості молодшого школяра. Активно співпрацює з вчителями 2-х класів. При виконанні з учнями домашнього завдання Макарова Т.В. орієнтується на особистість кожної дитини, спираючись на найкращі її здібності, розвиваючи працездатність.. Стосунки у групі загалом дружні й доброзичливі, є добре порозуміння між хлопчиками і дівчатками. Значне місце у діяльності вихователя займає також робота з батьками.

Кiлькiсть переглядiв: 76

Дата останньої зміни 04 Червня 2020

Фотогалерея