Кадровий склад

Список педагогічних працівників Краматорського НВК (ЗОШ № 6 -ДНЗ)
№ п/п Прізвище, ім'я, по батькові Посада Який предмет викладає Пед.стаж Категорія
1 Корчагiна Світлана Аркадіївна директор математика 36 вища, ст.учит.
2 Зуб Тетяна Володимирівна заст.дир. НВР 1 ст математика 22 1,ст.учит
3 Юрченко Марина Миколаївна заст.дир. НВР 0,5 ст початкові класи 30 вища, учит.метод.
4 Мiлiнтєєва Вікторія Валеріївна заст.дир. НВР 0,5 ст початкові класи 26 вища, ст.учит.
5 Романкова Вікторія Олександрівна заст.дир. НВР 0,5 ст укр.мова та література. 23 1, ст.учит.
6 Пріб Тетяна Іванівна заст.дир ВР 0,5 ст укр.мова та література, зарубіж. літер. 16 1, ст.учит
7 Кононенко Яна Олександрівна учитель укр. мова та література,зарубіж. література, на дому 21 вища
8 Коваленко Ольга Вікторівна учитель укр. мова та література, заруб.література 15 2
9 Поваляшко Карина Ігорівна учитель укр.мова та література, заруб.література 0 спец
10 Стаценко Оксана Вікторівна учитель укр.мова та література, на дому 17 1
11 Прідьма Катерина Сергіївна учитель рос. мова та література 6 2
12 Тепляк Любов Вікторівна учитель рос.мова та література 42 вища, старший вчитель
13 Клець Ольга Олексіївна учитель рос.мова та література 10 вища, старший учитель, кандидат філологічних наук
укр.мова, заруб.літ., на дому
14 Перевертайло Ольга Павлівна учитель англійська мова, на дому 48 вища
15 Александрова Світлана Ігорівна учитель англійська мова, факультатив 20 вища, уч.мет
16 Матюшенко Тетяна Сергіївна учитель англійська мова 16 спец
17 Горбаньов Роман Вікторович учитель англійська мова 18 1
18 Гошкович Анна Володимирівна учитель англійська мова, на дому 11 2
19 Нечепуренко Тетяна Олегівна учитель англійська мова, на дому 12 2
20 Гайдукова Ірина Віталіївна учитель математика, на дому 30 1 , старший учитель
22 Вервейко Алла Миколаївна учитель математика 25 1
23 Лаптій Валентина Олексіївна учитель математика, на дому 40 1
24 Давидова Ірина Володимирівна учитель математика 10 2
25 Пасічник Наталія Михайлівна учитель інформатика, на дому 26 1
27 Слюсар Володимир Іванович учитель інформатика 4 спец
28 Краснов Микола Григорович учитель фізика, астрономія, на дому 20 1, ст.уч
29 Полозенко Ріта Анатоліївна учитель математика 30 1
фізика
30 Пазушко Тетяна Юріївна учитель біологія, на дому 18 1
31 Кандзюба Світлана Анатоліївна учитель біологія 4 2
природознавство
32 Шахматова Віра Іллівна учитель хімія, на дому 27 вища
33 Сергєєва Олександра Геннадіївна учитель хімія, на дому 7 спец
природознавство
34 Ляшенко Оксана Миколаївна учитель географія, на дому 17 2
35 Філатова Тетяна Юріївна учитель історія, на дому, гурток 0,125 0 спец
36 Шурмальова Галина Віталіївна учитель історія, факультатив 23 вища
38 Шипілова Ганна Володимирівна учитель основи здоров`я 18 1, ст.учит
мистецтво
39 Матюха Віктор Миколайович учитель ЗУ,гурток 0,5 21 2
правознавство, громад.освіта
історія
40 Кандиба Світлана Миколаївна учитель музика, гурток 0,125 19 1
41 Iсакова Ірина Олексіївна учитель основи здоров'я 26 вища, ст.учит.
ОТМ
42 Калугіна Ельвіра Олегівна учитель трудове навч. 7 2
43 Дячук Володимир Ярославович учитель трудове навч., на дому 8 2
44 Ковальова Наталія Володимирівна учитель фіз.виховання 22 вища, учит.метод.
45 Турченко Ольга Василівна учитель фіз.виховання 10 1
46 Пастухов Ігор Миколайович учитель фіз.виховання 9 1
48 Стахняк Наталія Вікторівна учитель фіз.виховання, гурток 0,125 28 вища
49 Кіколенко Валентина Володимирівна учитель початкові класи, на дому 46 вища, ст.учит.
50 Зоренко Ольга Анатоліївна учитель початкові класи, на дому 31 вища
51 Новожилова Наталія Михайлівна учитель початкові класи 36 1
52 Дорошенко Ганна Євгеніївна учитель декрет 9 2
53 Суржа Любов Дмитрівна учитель початкові класи 41 1
54 Шкiльнюкова Анжеліка Олексіївна учитель початкові класи, на дому 31 вища, ст.учит.
55 Iльченко Наталія Валеріївна учитель початкові класи 38 1
56 Андрієнко Ольга Миколаївна учитель початкові класи 21 1, ст.учит.
57 Баляса Майя Петрівна учитель початкові класи 20 1
58 Гонтар Наталія Олександрівна учитель початкові класи 13 2
59 Біла Олена Юріївна учитель початкові класи 14 1
60 Карпенко Наталія Ананіївна учитель початкові класи 25 1
61 Крилевська Олена Олександрівна учитель початкові класи 18 2
62 Пархоменко Юлія Валеріївна учитель початкові класи 15 2
63 Корнієнко Анатолій Степанович керівник гуртка керівник гуртка 52 10р
64 Макарова Тетяна Володимирівна вихователь ГПД ГПД 1 ст 12 2
65 Мартем'янова Ольга Олександрівна учитель англ.мова 7 2
66 Лук'янова Наталія Геннадіївна учитель англ.мова 15 2
67 Шаповал Ірина Миколаївна педагог-організатор педагог-організатор, 1ст 18 вища
68 Борійчук Лариса В'ячеславівна бiблiотекар Зав. бiблiотекою 12 10р.
69 Коростильова Наталія Валеріївна учитель початкові класи 12 2р.
70 Нещерет Алла Іванівна лаборант лаборант, 1 ст. 0 4р.
71 Злобова Анна Павлівна психолог психолог 1 ст 5 спец
заруб.літер. спец
73 Хохлова Ольга Юріївна учитель укр. мова та література,зарубіж. література, на дому 18 1
21 Дячук Уляна Ярославівна учитель декрет 16 1
74 Петрушенко Вікторія Володимирівна учитель декрет 14 2
76 Осіпова Яна Іванівна учитель, сумісник вчитель-дефектолог для інд.навч. за програмою допом.школи 16 1
77 Кузьменко Лариса Володимирівна учитель географія, на дому 33 вища, уч.методист
Кiлькiсть переглядiв: 2455

Дата останньої зміни 21 Вересня 2021

Фотогалерея