Матеріально-технічне забезпечення

Комунальний заклад «Краматорський навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 - дошкыльний навчальний заклад)» розміщений в будівлі 1937 року побудови, загальною площею 6745,2 м2, приміщення закладу типове, проектна потужність установи – 800 учнів.

Заклад розташований за адресою: м. Краматорськ, вул. Велика Садова, 71. Школа знаходиться у комунальній власності. Стан будівель – задовільний, освітлення відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Середня наповнюваність класів по школі складає 26 учнів.

Для реалізації навчально-виховного процесу в школі наявні 27 навчальних кабінетів, 2 спортивні зали, їдальня на 110 посадочних місць, 2 майстерні з трудового навчання (майстерня обслуговуючої праці, слюсарна майстерня), центр учнівського самоврядування, спортивний майданчик, на якому знаходиться тренажерний комплекс.

З 27 навчальних приміщень 9 використовується для навчання учнів початкової школи, 18 – для навчання учнів 5-11 класів. У закладі наявні:

кабінет біології;

кабінет фізики;

кабінет української мови та літератури;

кабінет математики;

кабінет хімії;

2 кабінети іноземної мови;

1 кабінет з предмету "Захист України";

2 кабінети інформатики.

2 спортивних зала

Навчальний заклад має кабінет: для педагогічних працівників (учительську), кабінет психолога, медичний кабінет, ізолятор, кабінет директора, 3 кабінети заступників директора, кабінет педагога-організатора, 2 приміщення технічного персоналу, гардероб, дві роздягальні для учнів на уроках з фізичної культури.

Всі навчальні кабінети укомплектовані партами, стільцями для кожного учня; столами і стільцями для обладнання кожного робочого місця педагогічного працівника в класних кімнатах, навчальних кабінетах; класними дошками для кожної класної кімнати.

У закладі працює два кабінети інформатики ( № 311, № 401). У даних кабінетах встановлені навчальні комп’ютерні комплекси (12+1) з ліцензованим програмним забезпеченням, 1 смарт-дошка, 2 проектори. Всі комп’ютери знаходяться в локальній мережі та підключені до мережі Internet.

Кабінет математики (№304) обладнаний наступною технікою: 1 інтерактивна дошка, 1 ноутбк та 30 нетбуків, 1 телевізор, 2 принтери (1 кольоровий, 1 чорнобілий) 1 документ-камера, 1 кондиціонер. Використовується 2 навчальні дошки, моделі геометричних тіл, тригонометричне коло, креслярські інструменти.

Кабінети іноземної мови забезпечені аудіобладнанням та проекторами з екраном.

У школі працює 2 спортивних зала один з яких м’який для занять гімнастикою. У спортивній залі є: 2 баскетбольних щити, 2 гімнастичних коня, паралельні брус’я, волейбольна сітка, канат, гімнастичні лави, 2 гімнастичні стінки, 4 тенісних столи та тенісні комплекти для них, мати, м’ячі, обручі тощо. На шкільному подвір’ї встановлені тренажерний комплекс.

Кабінети Нової української школи облаштовані сучасними меблями, мають 9 ноутбуків, 1 проектор та 7 смарт-дошкок, 4 принтери, 3 ламінатора, чисельний наочний дидактичний роздатковий матеріал. Кабінети підключені до мережі Internet.

Члени адміністрації використовують 4 сучасних комп’ютери.

У школі працюють точки доступу до мережі Інтернет через Wi-Fi технології.

Стан забезпечення сучасною комп’ютерною технікою відображено в таблиці:

Заголовок
Усього ПК у закладі 80
Із них:
Робочі місця учнів в кабінеті інформатики 24
Робочі місця учнів в кабінеті математики 30
Робоче місце учителя інформатики 2
Робочі місця адміністрації 5
Робочі місця учителів – предметників, психолога, педагога-організатора 18
Бібліотека 1
Принтери 7
Сканери та БФП (принтер+сканер+ксерокс) 2+2
Інтерактивні комплекси (інтерактивна дошка, проектор) 9
Локальна мережа 100%
ПК, що підключені до мережі Інтернет 31+Wi-Fi
Кількість учнів на один ПК в кабінетах інформатики 2
Кількість учнів на один ПК в закладі 19
Проектори 14

Доступ закладу до мережі Інтернет надається провайдером Кіол зі швидкістю до 100 Мбіт/с.

Електронна адреса закладу: school_6_6@ukr.net

Сайт закладу: http://kramschool6.edukit.dn.ua/

У закладі працює бібліотека, яка в своєму складі має кімнати видачі та зберігання літератури. Бібліотечно-бібліографічний фонд бібліотеки закладу станом на 01.09.2020 року нараховує 46446 екземпляр, з них основний бібліотечний фонд (без урахування підручників) становить 13321 примірники.

Мовний склад основного бібліотечного фонду:

· книги українською мовою – 77%;

· книги російською мовою – 15%;

Фонд підручників нараховує 33125 екземплярів.

Забезпечення учнів підручниками складає 80%.

Зазначена навчально-методична та довідкова література використовується за призначенням.

У закладі є 5 внутрішніх туалетів (2 туалети для дівчат (на 6 кабінок з дверцятами), 2 туалети для хлопців (на 6 кабінок з дверцятами), 1 туалет для педагогічних працівників). Якість ремонту вбиралень – достатня.

В будівлі школи встановлено протипожежну систему.

Навчально - методичне забезпечення дозволяє в повному обсязі виконувати навчальні програми, за якими працює колектив учителів Краматорського НВК№6. Для поліпшення навчально - матеріальної бази окремих кабінетів, оформлення, покращення санітарно - гігієнічного стану та естетичного вигляду розроблено перспективний план, який неухильно виконується.

Кiлькiсть переглядiв: 700