До уваги батьків

Шановні батьки!

Адміністрація Краматорського НВК (ЗОШ№6-ДНЗ) інформує Вас про те, що з 26.01.2022 по 12.02.2022 року у Вашої дитини розпочинаються навчальні заняття, які будуть проходити в дистанційному режимі.

Нагадуємо Вам, що згідно ст. 59 Закону України «Про освіту» батьки є учасниками освітнього процесу й несуть повну відповідальність перед законом за виховання та поведінку своїх дітей, збереження їх життя і здоров’я, дотримання режиму дня у навчальні й вихідні дні, в позаурочний час, під час учнівських канікул та карантину у зв’язку з поширенням епідемії коронавірусу. Навчання на карантині продовжується, незважаючи ні на що!

Усі завдання, посилання та інші матеріали для дистанційного навчання ви можете знайти НА ПЛАТФОРМІ «НОВІ ЗНАННЯ». Також зв'язок із учнями здійснюватиметься через створені ВАЙБЕР - групи, ZOOM, MEET конференції.

Візьміть до уваги! Учителю під час проведення уроків в онлайн-режимі, необхідно бачити учнів і тому у дитини повинна бути включена камера.

Звертаємо Вашу увагу на організацію дозвілля Вашого сина (доньки). Просимо забезпечити посилений контроль за навчання й відпочинок ваших дітей, проводити роз’яснювальні бесіди: безпечна поведінка на дорозі, біля водоймищ, лісосмузі, профілактика негативних проявів, правопорушень. Залучайте до виконання домашніх обов’язків!

Обмежте перебування сина (доньки) за межами дому після 18.00.

Зверніть увагу на обмежене перебування дитини в громадських місцях із наявністю засобів індивідуального захисту, дотримуйтесь особистих правил гігієни, що є необхідним для її здоров’я в умовах карантину.

Контролюйте зв’язки дітей із незнайомими особами, новими друзями в соціальних сітях. Пам’ятайте про те, що під час дистанційного навчання Ви несете повну відповідальність за збереження життя та здоров’я своєї дитини!

Шановні батьки! РАЗОМ ми впораємося з усіма викликами сьогодення!

Шановні батьки!

Адміністрація НВК (ЗОШ №6-ДНЗ) інформує Вас про те, що з 03.01.22 по 15.01.22 у вашої дитини розпочинаються зимові канікули. Заняття в школі – з 17.01.2022. Класний керівник провів з Вашим(ою) сином (донькою) цикл профілактичних бесід:

- Безпечна поведінка біля Новорічної ялинки; “Обережно: петарди – загроза життя”;

- Протипожежна безпека, користування газом, електроенергією: “Обережно – вибухонебезпечні предмети”; «Обережно: сторонні предмети»;

- Техногенна безпека та безпека дорожнього руху: «Правила переходу вулиць і доріг», «Правила поведінки на вулицях і дорогах у зимовий період»;

- «Правила поведінки під час ожеледиці»; «Переохолодження та обмороження»;

- «Обережно: бурульки!»

- «Будьте обережні на залізниці»;

- «Правила поведінки на водоймах, вкритих кригою», “Тонкий лід – небезпечний лід”;

- Дотримання правил особистої гігієни та всіх карантинних вимог у період поширення епідемічних захворювань та протиепідемічних заходів для мінімізації ризиків захворювання на COVID-19;

- «Дотримання дистанції та використання засобів індивідуального захисту в громадських місцях і транспорті»;

- Профілактика правопорушень, бродяжництва, жебрацтва;

- Профілактика негативних явищ серед учнів (наркоманія, токсикоманія, алкоголізм, тютюнопаління);

- Поведінка з незнайомими людьми;

- Заборона перебування біля недобудованих та зруйнованих будинків.

Звертаємо Вашу увагу на організацію відпочинку Вашого(ої) сина (доньки). Приділяйте, будь ласка, більше уваги своїй дитині. Залучайте до виконання домашніх обов’язків. Тримайте під контролем проведення дозвілля сином (донькою) за межами дому. Візьміть на контроль святкування вашою дитиною Новорічних свят. Проводьте роз’яснювальні бесіди. Обмежте перебування сина (доньки) за межами дому в вечірній час.

Пам’ятайте про те, що під час канікул Ви несете повну відповідальність за життя і здоров’я своєї дитини!

Адміністрація школи

/Files/images/2020-2021/vesna/изображение_viber_2021-03-18_09-40-31.jpg /Files/images/2020-2021/vesna/изображение_viber_2021-03-18_09-40-45.jpg /Files/images/2020-2021/vesna/изображение_viber_2021-03-18_09-41-00.jpg /Files/images/2020-2021/vesna/изображение_viber_2021-03-18_09-41-21.jpg

/Files/images/2020-2021/osn/изображение_viber_2020-10-13_08-54-42.jpg

Шановні батьки!

1. Інформуйте постійно дитину про профілактику інфекційних захворювань, про правила використання захисних масок та антисептиків, необхідність дотримання правил внутрішнього розпорядку школи під час пандемії.

2. Для мінімізації ризику інфікування батьки, сторонні особи у приміщення школи не допускаються. Спілкуйтеся з класним керівником та вчителями дистанційно.

3. Забезпечте дитину достатньою кількістю масок (із розрахунку 1 маска на 3 години) в індивідуальних пакетах із застібками та

4. У зв’язку з тим, що функціонування питних шкільних фонтанчиків на території школи НЕ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ. Організуйте питний режим дитини з допомогою використання ІНДИВІДУАЛЬНИХємностей для рідини або фасованої питної продукції. ЗАБОРОНЕНО вживання газових напоїв, енергетиків тощо.

5. У разі погіршення самопочуття дитини відмовтеся від відвідування школи, зверніться до сімейного лікаря.

6. Пам’ятайте, що у разі виявлення у Вашої дитини підвищеної температури та ознак респіратурних захворювань, вхід на територію школи ЗАБОРОНЕНО!

7. Вчасно повідомте класного керівника про стан здоров’я дитини.

8. Будьте завжди на зв’язку з медичним працівником, класним керівником, оперативно реагуйте на звернення адміністратора та у разі виявлення ознак захворювання Вашої дитини.

9. Пам’ятайте про персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров’я Вашої дитини.

10. Зверніть увагу на обмежене перебування дитини в громадських місцях. Це є небезпечним для її ї здоров’я, навіть під час послаблення карантину.

Шановні батьки! Лише спільними зусиллями ми зможемо зберегти власне здоров`я та здоров’я дітей!

Здоров`я дитини та кожної родини – це головне!

Вдячні за порозуміння!

Інструктаж продотриманняучнямиобмеженьзадлязапобіганняпоширеннюГРВІ COVID – 19, спричиненоїкоронавірусомSARS-COV-2

1. При вході в школу – одягни маску, оброби руки антисептиком.

2. Для кожного класу визначено свій вхід до школи і схема руху лише ОДНИМИ сходами. По всій школі ходити не дозволяється!

3. Перед початком занять, за умови поганого самопочуття, повідом про свій стан здоров’я класного керівника або учителя – предметника, у якого урок.

4. Під час перерв УСІ учні повинні ходити в масках, на уроках маски дозволяється знімати. Під час перерв знаходься біля свого класу із зазначеними зонами перебування.

5. Рухайся по школі згідно розміток на підлозі для двостороннього руху коридорами тільки в захисній масці.

6. Пам’ятай! Зміна масок кожні 3 години! Тому запасайся масками! Якщо у вас маски багаторазового використання, то обов’язково мати герметичний пакет (zip-пакет, або папка на кнопці) один для використаної маски, інший для нової чи запасної. Для запасної одноразової маски також повинен бути пакетик. Запас масок повинен знаходитися у класного керівника.

7. Використані маски утилізуй в спеціальні контейнери для масок.

8. Протягомдотримуйсяправилзнезараженнярук.

Пам’ятай! Основним заходом гігієни рук у школі є миття рук з милом. Мити руки з милом слiд протягом 30-40 секунд:

- перед початком навчання та під час перерви;

- після відвідування санвузла;

- після чхання, сякання, кашлю, витирання очей, причісування; - у будь-яких інших випадках контакту в процесі роботи з предметами, які можуть забруднити руки.

9. У школі заборонено використання питних фонтанчиків. У тебе повинна бути індивідуальна пляшка води. Забороняється вживання газових напоїв, енергетиків тощо.

10. Відвідуй їдальню або буфет за відведеним часом.

11.По можливості не чіпай руками очі, ніс, рот. Торкаючись руками очей, носа або рота, можна перенести вірус з поверхні рук до організму.

12. Уникай контактів з потенційно зараженими відходами або рідинами тваринного походження.

13. Дотримуйся звичайних правил гігієни в продуктових магазинах, де продаються м'ясо, риба, інші продукти тваринного походження.

14. Не вживай в їжу сирі продукти тваринного походження (м'ясо, птицю, рибу, яйця) або ті продукти, які не пройшли належну термічну обробку.

15. Категоричноуникайбудь-якихконтактівзтваринами (бродячими котами, собаками, птахами, гризунами, кажанами тощо).

16. Дотримуйсядистанції. Тримайся від людей на відстані мінімум 1,5 - 2 метра, особливо, якщо у них кашель, нежить, підвищена температура. Кашляючи або чхаючи, людина, яка хворіє на респіраторну інфекцію, поширює навколо себе дрібні краплі, що містять вірус. Якщо ви перебуваєте занадто близько до такої людини, то можете заразитися при вдиханнi повітря.

Памятка батькам

/Files/images/2018-2019/zima/1 001 - копия.jpg /Files/images/2018-2019/zima/2 001 - копия.jpg /Files/images/2018-2019/zima/3 001 - копия.jpg /Files/images/2018-2019/zima/11 001.jpg

Будьте обережні!

Поради лікаря

Грип - заразне, дуже підступне захворювання. Передається з найдрібнішими бризками слини при кашлі, чханні, розмові. Небезпечний не стільки грип сам по собі, скільки його ускладнення: пневмонії, бронхіти, менінгіти, енцефаліти, лімфаденіти та ін. Починається хвороба раптово, з різкого підвищення температури. З'являються нездужання, озноб, головний біль, ломота у всьому тілі. Типова для грипу різь в очах. При перших ознаках захворювання хворого потрібно ізолювати, виділити йому окрему ліжко, рушник, посуд і викликати лікаря.

Щоб уникнути важких ускладнень, необхідно строго дотримуватися постільного режиму і не займатися самолікуванням.

НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ МОЖНАПереносити ГРИП «НА НОГАХ»!У розпал епідемії намагайтеся якомога рідше бувати в місцях масового скупчення людей: в магазинах, на ринках і т.д. Обмежте користування громадським транспортом, ділові та особисті візити.Перед виходом на вулицю не забудьте змастити носові ходи оксоліновою маззю.ПАМ'ЯТАЙТЕ! ГРИП НЕ ВИБАЧАЄНедбале ставленняДО СВОГО ЗДОРОВ'Я!Відділ охорони здоров'я

Кiлькiсть переглядiв: 1738